Kontakty

Szczegółowe dane naszej firmy:

LEANN Stańczyk Spółka Akcyjna
ul. Konarskiego 6,
76-200 Słupsk
Polska
Tel: +48 059 845-62-62
e-mail: leann@leann.pl
http://www.leann.pl
KRS 0000374566
NIP PL 8393143604
REGON 221156343
Kapitał Zakładowy: 19 300 000 PLN opłacony w całości


Hurtownia Stali,
Zakład Produkcyjny Nr.1                                    ul. Konarskiego 6,
76-200 Słupsk
Usługi Obróbki Wspomaganej Komputerowo (CNC)
e-mail: leann@leann.pl
tel. 59 845 62 62

Zakład Produkcyjny Nr.2
ul. Bałtycka 8,   
76-200 Słupsk
woj. Pomorskie
Usługi spawania (CO2), gięcia, tłoczenia, cięcia, zgrzewania, wiercenia, frezowania oraz szlifowania.
e-mail: leann@leann.pl
tel. 59 845 62 62 wew 261

Zakład Produkcyjny Nr.3
ul. Portowa15 B ,
76-200 Słupsk
woj. Pomorskie
Produkcja seryjna wyrobów złożonych z elementów spawanych, giętych, tłoczonych, frezowanych, toczonych itp.
e-mail: leann@leann.pl
tel. 59 845 62 62 wew. 264

Zakład Produkcyjny Nr.4
Skórzyno 12 A
76-220 Główczyce
woj. Pomorskie
Produkcja paliwa ekologicznego
e-mail: leann@leann.pl


Dział
Stanowisko
Imię Nazwisko
Kontakt

Sekretariat
Asystent Zarządu
Marlena Malinowska
Tel: +48 059 845-62-62
e-mail: marlena@leann.pl

Dział handlowy
Kierownik działu handlowego
Dariusz Perlański
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 209
Kom: +48 607-94-00-69
e-mail: dariusz@leann.pl

Dział handlowy
Specjalista ds. handlowych
Marcin Mirynowski
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 207
Kom: +48 693-43-09-63
e-mail: marcin@leann.pl

Dział handlowy
Kierownik magazynu
Zdzisław Maciejewski
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 260

Dział Programowania CnC
Kierownik działu CnC
Grzegorz Kozoduj
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 210
Kom: +48 609-329-736
e-mail: grzegorz@leann.pl

Dział Obróbki CnC
Zastępca Kierownika Działu CnC
Krzysztof Pitura
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 218
e-mail: krzysztof@leann.pl

Dział Programowania CnC
Programista CnC
Grzegorz Młynarczyk
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 212
e-mail: grzegorzm@leann.pl

Dział Programowania CnC
Programista CnC
Piotr Drewniak
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 213
e-mail: piotrd@leann.pl

Zakład Produkcyjny
Kierownik zakładu produkcyjnego
Henryk Rubaj
Tel: +48 059 840-23-11
Fax: +48 059 840-23-10
Kom: +48 609-27-77-21
e-mail: henryk@leann.pl

Transport
Specjalista ds. logistyki
Jolanta Perlańska
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 249
Kom: +48 609-260-526
e-mail: jolanta@leann.pl

Marketing & Transport
Specjalista ds. Eksportu, Marketingu i Logistyki
Piotr Adamek
Tel: +48 059 845-62-62 wew.250
Kom: +48 691-050-690
e-mail: piotr@leann.pl

Marketing
Specjalista ds. Marketingu
Magdalena Tokarczyk
Tel: +48 059 845-62-62 wew.214
Kom: +48 607-616-486
e-mail: magda@leann.pl

Obsługa kadr i płac
Obsługa kadr i płac
Anna Ptak
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 229
e-mail: annap@leann.pl

Kontrola Jakości
Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
Ludwik Gartych
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 241
e-mail: ludwik@leann.pl

Zarząd
Prezes Zarządu
Lech Stańczyk
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 230
e-mail: lech@leann.pl

Zarząd
Wiceprezes Zarządu
Łukasz Stańczyk
Tel: +48 059 845-62-62 wew. 239
e-mail: lukas@leann.pl


Szybki kontakt:

Firma:

Telefon:

E-mail:

Treść:




Start | Handel | Usługi | Produkcja | Logistyka | Kontakty Copyright 2007-2008 LEANN. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Designland.pl